• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Adrenalin Ground Analyzer

Ürün Kodu: Ground Analyzer
Stok Durumu: 1
Ürün Fiyatı: 6.000,00 ₺
KDV Dahil: 6.000,00 ₺
1 yorum 1 yorum  |   Yorum Yap

ADRENALİN GROUND ANALYZER PROFESYONEL PULSE DEDEKTÖR

 
Görüntülü altın arama cihazı, en iyi dedektör teknolojisi ile üretilmiştir. Bilgisayarlı 3 boyutlu toprak altı görüntüleme dedektörleri ile boşluk ve metal tespiti yapabilirsiniz. Görüntülü define arama cihazları metalin cinsini ve derinliğini LCD ekranında belirtmektedir. Yeraltı görüntüleme cihazları ile boşluğun ebatını ve tahmini derinliğini LCD ekranda grafik şekil yardımı ile belirtmektedir. 


Adrenalin Dedektör’ün üretmiş olduğu çok keyifli ve kolay kullanım rahatlığı sunan ilk görüntülü altın arama cihazı modelidir. Özellikle hiç dedektör kullanmamış kişiler ve amatör kullanıcılar dahi sadece 5 dakika içerisinde Ground Analyzer nin tüm özelliklerini öğrenebilecek ve dedektörün kullanımından keyif alacaktır. Dedektör metal tespit modu metalin cinsini ve derinliğini LCD ekranda rakamsal veri olarak belirtebilmektedir. Ground Analyzer görüntülü altın arama cihazı zeminin ne kadar mineralize olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar. Adrenalin Dedektör tarafından geliştirilen görüntülü define arama cihazları özelliği sayesinde ilk defa bir metal dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir.

Ground Analyzer, çok gelişmiş ve aynı zamanda çok kolay kullanıma sahip görüntülü PULS indüksiyon altın arama cihazıdır. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini hiçbir işlem yapmadan 0-99 rakamsal değerler arasında size bildirecektir. Dedektör tespit edilen hedefin derinliğini metre ölçü biriminden rakamsal değer olarak lcd ekranda kullanıcısına bildirmektedir.

Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin hiçbir işlem yapmadan metal iletkenlik değerini 0-99 rakamsal değerler arasında kullanıcısına bildirmektedir.

Her tip metale karşı yüksek algılama hassasiyetine sahip olan Ground Analyzer mineralli arazilerde ve tuzlu sularda stabil kararlı kullanım imkânı vermektedir. Çeşitli arama ve hedeflere göre farklı işlevlerde kullanılan  opsiyonel arama başlıkları için otomatik adaptasyon özelliği kullanılmaktadır. Ground Analyzer, ile zeminin ne kadar mineralize olduğuna bakmaksızın zorlu çevre koşullarında en yüksek algılama hassasiyetinde arama yapılabilir. Ground  Analyzer  kolay kullanımı sayesinde, yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çok araştırma işlemini zevkli hale getirir.

YENİ PORTATİF PAKET İÇERİĞİ

* 38 MONO BAŞLIK
* 1 Metre kare (uçurtma Başlık) 
*
Taşıma Çantası
* Türkçe kullanım klavuzu
* Stereo Kulaklık 
* Otomatik Elektirik şarj cihazı
* Araç Şarj Cihazı


NOT: isteyene 120x120 Kare başlık 2 kişi tarafından kullanılan 
Portatif aparat ile verilir. Boruların uzunluğu 60 cm dir sırt çantasında rahat taşınabilir başlıktır.


METAL AYRIM TABLOSU


00 - 40: Bakır,Pirinç,Bronz
40 - 50: Gümüş, Aliminyum, Büyük Altın 
50 - 70: Demir,Çelik
65 - 88: Büyük Demir, Çelik,Küflü Teneke, Kurşun
89 - 98: Küçük Altın, Platin, Parlak Metal

TEKNİK ÖZELLİKLER

Azami Derinlik
38 cm Başlık  : 3 Metre
1 x 1m Başlık : 5 Metre
1,5 X 1,5 Başlık : 6 Metre

Çalışma Frekansı : 500 Hz
Sinyal Genişliği : 500 Ms
Ana Ünite İçinde 12 Volt kuru akü
Şarj Adaptörü : 12V Otomatik 
Batarya Ömrü : Yaklaşık 8 Saat
Kulaklık Uyumluluk ¼ "Jack Stereo
Çalışma Isısı-20°C 55°C
Stereo Kulaklık
Taşıma Çantası
Türkçe Kullanım Kılavuzu
Garanti : 2 Yıl

  
  
   

   ​​

Yorum Yap

Adınız:Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: