• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Adrenalin MFD

Ürün Kodu: MFD
Stok Durumu: 1
Ürün Fiyatı: 3.300,00 ₺
KDV Dahil: 3.300,00 ₺
Havale İndirimi %5: 3.135,00 ₺
0 yorum 0 yorum  |   Yorum Yap
ADRENALİN MFD
En iyi alan tarama cihazı Adrenalin Mfd 100 metre çap içerisinde altın, gümüş gibi gömülü hazineleri tespit etmek için geliştirilmiştir. Arama sırasında yanlış kazı yapmaya neden olacak minerallerin hayali sinyallerini bloke eder. Hayali sinyal blokaj özelliği ile alan tarama cihazları arasında en doğru sonuçları veren ilk alan tarama modeli dir.

Adrenalin Mfd en iyi alan tarama cihazı gelişmiş mineral eleme özelliği sayesinde arama yapılacak alanda yanlış hedeflere yönlendirebilecek olan yalancı mineral sinyallerini yok eder.

Toprak altına gönderilen iyonik ve manyetik sinyaller ile aranan nesne reaksiyona geçirilmiş olur. Gönderilen sinyaller ile hedeften açığa çıkan elektron sayısı ve manyetik alan seviyesi yükseltilir. Elektron ve manyetik alan algılayıcı ayrımlı elektronik ünite reaksiyona geçirilmiş hedeften açığa çıkan elektronları ve manyetik alanı tespit eder. 

ALAN TARAMA CİHAZLARI
Adrenalin Mfd alan tarama cihazı iki elektronik bileşenden oluşur.

1. Sinyal gönderici ünite: MFD’ nin özel sinyallerini toprağın altına gönderme işlemini gerçekleştirir. Arama yapılacak alan boşluk veya iyi metal cinsi isteğe bağlı olarak seçilerek etkileşime geçirilir. 

2. Sinyal alıcı ünite:  Adrenalin Mfd ayrımlı olarak boşluk ve metal tespiti yapabilir. Benzer alan tarama cihazları nın aksine Mfd en iyi alan tarama cihazı mineral eleme ve metal ayrım özelliğine sahiptir. 

Toprak altında bulunan her metal farklı manyetik kimliklere sahiptir. Manyetik kimlik farklılıkları alıcı sistem antenler üzerinde farklı itme ve çekme kuvveti uygular. Tespit edilen metalin cinsi en iyi alan tarama cihazı nın sinyal algılayıcı antenler üzerinde oluşturduğu farklı kapanış hareketleri ile anlaşılır. 


  
  

Yorum Yap

Adınız:Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: