• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Adrenalin MFD

Ürün Kodu: MFD
Stok Durumu: 1
Ürün Fiyatı: 390,00 €
KDV Dahil: 4.040,19 ₺
Havale İndirimi %5: 3.838,00 ₺
0 yorum 0 yorum  |   Yorum Yap

ADRENALİN MFD - ALAN TARAMA CİHAZI


En iyi alan tarama cihazı Adrenalin Mfd 100 metre çap içerisinde altın, gümüş gibi gömülü hazineleri tespit etmek için geliştirilmiştir. Arama sırasında yanlış kazı yapmaya neden olacak minerallerin hayali sinyallerini yok eder.
Adrenalin Mfd en iyi alan tarama cihazı gelişmiş mineral eleme özelliği sayesinde arama yapılacak alanda yanlış hedeflere yönlendirebilecek olan yalancı mineral sinyallerini yok eder.

Toprak altına gönderilen özel sinyaller ile aranan nesne reaksiyona geçirilmiş olur. Gönderilen sinyaller ile hedeften açığa çıkan elektron sayısı yükseltilir. Elektron algılayıcı ayrımlı elektronik ünite reaksiyona geçirilmiş hedeften açığa çıkan elektronları tespit eder.

Adrenalin Mfd en derin alan tarama cihazı iki elektronik bileşenden oluşur.

1. Sinyal gönderici ünite: En iyi alan tarama cihazı MFD’ nin özel sinyallerini toprağın altına gönderme işlemini gerçekleştirir. Arama yapılacak alan boşluk veya iyi metal cinsi isteğe bağlı olarak seçilerek etkileşime geçirilir.

2. Sinyal alıcı ünite: Adrenalin Mfd ayrımlı olarak boşluk ve metal tespiti yapabilir. Benzer alan tarama cihazları nın aksine Mfd en iyi alan tarama cihazı mineral eleme ve metal ayrım özelliğine sahiptir.

EN İYİ ALAN TARAMA CİHAZI

Toprak altında bulunan her metal farklı manyetik kimliklere sahiptir. Manyetik kimlik farklılıkları alıcı sistemin antenleri üzerinde farklı itme ve çekme kuvveti uygular. Tespit edilen metalin cinsi en derin alan tarama cihazı nın sinyal algılayıcı antenleri üzerinde oluşturduğu farklı kapanış hareketleri ile anlaşılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Arama Mesafesi: 100 Metre
Algılama Derinliği: 6 Metre
Algılayıcı: WCC % L Çubukları
Ağırlık: 2 kg
Pil Gereksinimi: 6 Adet AA Pil ve 1 Adet 9 V Pil
Çalışma Isısı: 0 C – 50 C
Arama Seçenekleri: Altın, Gümüş, Boşluk
Çalışma Modu: Alıcı – Verici Sistem
Garanti Süresi: 2 Yıl
  
  

Yorum Yap

Adınız:Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: