• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Adrenalin Visionary 3D PRO

Ürün Kodu: VISIONARY PRO
Stok Durumu: 1
Ürün Fiyatı: 2.000,00 €
KDV Dahil: 28.764,56 ₺
Eft & Havale İndirmi 27.326,00 ₺
0 yorum 0 yorum  |   Yorum Yap

ADRENALİN VISIONARY 3D PRO PAKET YENİ!


Adrenalin VISIONARY, yeni GBS teknolojisi ile üretilmiş 3D metal dedektörü’dür. VISIONARY en hassas ve kararlı metal tespiti yapan dedektörler arasında yer almaktadır. Uzun yıllar yapılan araştırmaların sonucunda geliştirilmiştir. Dünya çapındaki profesyonel hazine arayıcıları için sağlam ve compact yapıda üretilmiştir.

Doğal altın ve diğer demir dışı ( Non Ferrous ) metal nesneleri derinden algılamak için geliştirilmiştir. Bu dedektör tuzlu sudan, çoğu mineralli zemin türünden manyetik kayalardan veya sıcaklık değişikliklerinden etkilenmeyerek neredeyse hiç derinlik kaybetmeden algılama yapacak şekilde tasarlanmıştır. Özel tasarlanmış elektronik algılama sistemleri zeminden gelen hayali sinyalleri iptal eder. Mineralden etkilenmeden metal nesnelerden gelen sinyalleri kararlı şekilde tespit eder.


VISIONARY ile boşluk tespiti yapılabilir. Boşluğun ebatı ve tahmini derinliği LCD ekranda grafik şeklinde tahmin edilebilir. Boşluk bulma özelliği sayesinde açık veya kapalı olan mezar, mahzen, tünel gibi boşlukları 4 metreye kadar tespit edebilir.
Adrenalin VISIONARY, ile tespit edilen metal hedefin derinliği hesaplanabilir. Tespit edilen metal hedefin çap bilgisi tanımlandığında dedektör derinliği otomatik cm olarak hesaplayarak bildirecektır.
Android 3D yazılım ile cep telefonu veya tablet bilgisayar yardımıyla alınan veriler 3D görüntülü olarak incelenip analiz yapma imkanı sağlamaktadır. 3D analiz sayesinde tespit edilen hedefin şekli, boyutu ve tahmini derinliği hakkında fikir edinilebilir.
En kötü çevre koşullarında çalışabilmesi için geliştirilen elektronik devre tasarımı elektrik hatlarından kaynaklanan parazitlenmeyi engellemek için doğru sinyaller üretir ve her koşulda çok yüksek algılama derinlikleri sunar. Çok kolay kullanımı sayesinde hiç dedektör kullanmamış kişiler dahi VISIONARY’in tüm özelliklerini öğrenip kullanmaya başlayabilir. VISIONARY kolay kullanımı sayesinde, define arayıcıları, jeofizik mühendisleri, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

Adrenalin VISIONARY profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştır. Küçük ve büyük başlıklar ile kullanılabilir. Büyük arama başlıkları orta ve büyük metal nesnelerin tespiti için çok yüksek algılama derinlikleri sunar. Küçük arama başlıkları tek para veya altın parçaları gibi küçük nesnelerin tespitinde, ve orta derinlikte kullanılmak için tercih edilir.

Darbe Nabız teknolojisi sayesinde zorlu toprak koşullarında mineralden etkilenmez derinlik kaybetmeden arama yapılmasına olanak verir
Her tip metale karşı yüksek algılama hassasiyetine sahiptir. Manyetik demir oksitlenme oluşan zorlu arazilerde bile VISIONARY, Ground Balans Sistemi kullanıldığında, hem demir ve hem de demir olmayan diğer metaller (altın, gümüş, bronz v.b.) için olağanüstü derinlik kabiliyeti sunacaktır. Diğer cihazlar zemin etkilerinden sıkça etkilenir ve bu durum, derindeki hedefleri tespit etme derinliğini azaltmaktadır.
Derinlik testlerine göre ( havada yapılan testler ) sonuçlar birçok tipteki toprağa göre neredeyse aynıdır. Standart darbe indüksiyonlu (Pulse Induction) veya sinüs dalga tipi VLF-TR dedektörlere göre çok daha fazla algılama derinlik mesafesi sunmaktadır.


VISIONARY ile tamamına yakın toprak türlerinde veya "hava testlerinde” neredeyse aynı derinlikteki nesneler saptanabilmektedir. VISIONARY’in altın, gümüş ve bakır gibi demir olmayan madenlere karşı olan yüksek hassasiyeti yeni hedef analizi ve birçok değişik tespit amaçlı fonksiyonu cihazı üstün hale getirmektedir.
VISIONARY, ile tespit edilen her metal için LCD ekranda ( 00 - 99 ) rakamsal ID değerleri ile sınıflandırır. Dedektör okumadan kaynaklanan gecikmeye bağlı olarak metal ayrımı yapar. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini rakamsal ID değerleri ile sınıflandırır.


VISIONARY aynı zamanda zorlu toprak şartlarında 35 cm DD başlıkla daha kararlı demir ve demir olmayan diğer madenler için hedef analizi sunmaktadır. Dedektör aynı zamanda kulaklık veya hoparlör yolu ile sesli uyarı vermektedir.
Büyük arama başlıkları kullanarak çivi veya folyo tipi istenmeyen küçük objeleri görmezden gelir. Bu sayede daha büyük ve daha derinde yer alan objelere odaklanabilirsiniz. VISIONARY ufak tespit başlıkları bağlandığında, derinde yer alan ufak objeleri tespit konusunda mükemmel bir araçtır.


VISIONARY AVANTAJLARI;
Pulse GBS ( Ground Balans System ) sistemi ile büyük çaplı başlık kullanma ve toprağa yüksek iletim gücü avantajlarına sahiptir.
Bunlar özellikle derinde yapılan tespitlerde gereklidir.
Çerçeveye takılı farklı boyut ve şekildeki kablolu başlıklar herhangi bir ayarlama gerektirmeden VISIONARY’e bağlanabilir.
Dedektöre farklı başlık sistemleri ile otomatik olarak uyum sağlayacak, özel adaptasyon devresi ilave edildi.
Bu da, herhangi bir başlıkla bağlanıldığında, sıra dışı derinlik kabiliyeti sağlamaktadır.
Tespit başlığının çapı büyüdüğünde büyük objelere olan hassasiyet de artacaktır.
Aynı zamanda, daha küçük objeler daha az hassasiyetle tespit edileceklerdir.
Büyük nesneleri tespit etmek ve küçük objeleri görmezden gelmek için büyük başlık kullanımı tercih edilir.
Büyük başlıklar çok derinlerden tespit imkanı sunmaktadır


VISIONARY PRO paket İçeriği;


1 - Ana Ünite
2 - 35cm Double D başlık
3 - 110 x110 8 Gen Uçurtma Başlık Apatı 
4 - 70 x 70 8 Gen Uçurtma Başlık Apatı 
5 - 110x110 ve 70x70 kullanılacak Kablolu Başlık
6 - 3 Parçadan oluşan Teleskopik Tutma Kolu
7 - 
70 cm Boyunda Gradiometre Sensör
8 - (100-240VAC) kulaklık
9 - Hızlı Şarj (elektirik) 
10 - Omuz Askısı 
11 - Taşıma Çantası 
12 - Android Tablet
13 - Adrenalin 3 Boyutlu Yazılım Programı
14 - Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi

 

METAL İLETKENLİK DEĞERLERİ

00-40    Bakır, Pirinç, Bronz

40-50    Gümüş, Alüminyum, Büyük Altın

50-70    Demir, Çelik

65-88    Karışım Metal (Teneke), Kurşun

89-98    Küçük Altın, Platin, Parlak Metaller (küçük) 

 

TESPİT DERİNLİKLERİ;

 

Maden türü / tespit başlığı  
 
   35 cm DD başlık   110cm x 110c m kare başlık  1,5 x 1,5 m Kare başlık

Boşluk tespit derinlikleri
 
    2,50 cm    4 Metre  5 Metre

Gümüş para çap = 2,5 cm
 
     50 cm    (X) (X)

Pirinç levha 10 x 10 cm
 
    100 cm   145 cm 170 cm

Teneke Kutu (Cola vb) 0,33 
 
    120 cm   165 cm 200 cm

Demir kutu 30 x 18 x 15 cm
 
    170 cm   280 cm 340 cm

NOT: Uzun yıllar toprak altında kalan gömülerin, manyetik ve fiziksel reaksiyonları tamamlanmış olan hedefleri çok daha DERİN ve etkili şekilde tespit edecektir.

 
  
  

Yorum Yap

Adınız:Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: