Alan tarama cihazları nedir?

heading_title

Uzun yıllardan Beri insanoğlu,ağaç dallarıyla tarama yapıp su bulmayı keşfetmiştir. Temelde insanoğlunda var olan statik enerjiyle , Düşünce Yöntemiyle kütlelerin yaymış oldukları enerjiler arasında anlaşılır bir mantık kullanmışlardır.

Ancak Unutulmamalı ki Tamamen Düşünceye ve Statik Enerjiye Dayalı Tek kişi kullandığı Radyestezi Çubuğu, Veya Sarkaç Pandül yada 2 kişi karşılıklı kullandıkları 4 Çubuk Yöntemleri Tesadüfi Olarak Doğru Tespitler yapabildiği, Gibi Çok Büyük Yanılmalara, Zaman kaybı ve para kaybına da Sebep olabilmekteler.


Teorik olarak yer altında bulunan her metalin bir enerjisi oluşmaktadır. Biriken enerji yerin altından 45 derecelik açılar ile bulunduğu yerden her yöne doğru yayılmaktadır. Ayrıca bu sinyaller yeryüzüne vardıkları anda 90 derecelik dik açıya kavuşmakta ve takriben 100-160 cm daha yükselmektedirler.

GERÇEK ALAN TARAMALAR HAKKINDA BİLGİ:Gerçek Alan Tarama Cihazları, İnsanların Beyin Gücü Düşüncesi, insan vucudunda bulunan Statik Enerjiden, Hiçbir Etkisi alakası Olmamasıdır. Tamamen Elektronik Cihazlar ve Bilimsel olmasıdır...

1 - Frequency generator ve Signal transmitter ( Sinyal Gönderen verici )özel sinyallerini toprağın altına ve toprağın üst bölgesine gönderme işlemini gerçekleştirir. Aranacak boşluk veya metal cinsine isteğe bağlı olarak seçilip arama yapılır. metal eliminasyon işlemi bu sistem aktif olduğunda gerçekleştirilir.


2 - Signal Finder (sinyal alıcı ) algılayıcı ünite, signal generetor ve signal transmitter üniteleri kullanılmadan, bağımsız olarak çalışabilir. Boşluk ve Çeşitli metal tespitlerini yapar .


Frequency generator ve Signal transmitter ( Sinyal Gönderen verici ) Yerden Etrafına Sinüs damarlarına Ayarladığınız Frekans Karşılığını Bulur. Toprak Altında Bir Hat Oluşturur. .

Signal Finder (sinyal Bulucu) algılayıcı ünite ise Kullanıcı Tarafında toprak altında oluşturulmuş Hatın bulunmasında kullanılır böylece Tam hedefe varılır.

SADECE Alıcı Sistemlerle Donatılmış Tek Kişi Kullandığı, çeşitli Alıcı Antenler aracılığıyla Hedef Noktasına varılır. Her Metalin Mutlak Fizikseksel bir Enerji Değeri Vardır. Gerçek Alan Tarama Dedektörlerinde veya Cihazlarında, en Değerli Metal Olan ALTIN’nın Frekans Değerinin Üzerine Ayarladığınızda, Cihaz Sadece O frekansın karşılığını Bulur. Böylece ALTIN, Gümüş, Bakır Çeşitli Metal Grupları ve Boşlukları Tespit eder. Dedektörlere göre Büyük arazilerde hedef noktaya varmada veya yön göstermede oldukça pratik ve çok hızlı sonuç veren cihazlardır.


Not: Alan Tarama yanında, Mutlaka bir Dedektör veya EM Görüntüleme Cihazı ile Doğrulamayı Yapmak Kullanıcıların Lehine olacaktır.

Size Yaramayacak Madensel Yapıtları, Soyulmuş Hedefleri Ancak Böyle Fark Edebileceksiniz.

Bizden Alcağınız Alan Tarama Cihazları Test Ederek Satın Alabilirsiniz. Piyasada Adı Alan tarama Diye Sattıkları, YALAN TARAMA CİHAZLARINI satmıyoruz.

WhatsApp Sipariş