• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Conrad GEO X-4

Conrad GEO X-4

Conrad GEO X-4

Conrad GEO X-4

 

3D EM Görüntüleme 

Conrad GEO X4; Hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektro - manyetik pulse metoduna dayanmaktadır.
Böylece ürün çok farklı yapıları tanımlayabilmektedir. Bunlar arasında tabaka oluşumu, yer altı su seviyesi, mağaralar, kaviteler,  boşluklar gibi doğal oluşumları veya 
mezar odaları  borular, depolar, sandıklar, tandırlar, mezar içinde olan metaller çanak çömlek ve benzeri objeleri tespit yeteneğine sahiptir.

EM Live Scan ( canlı çekim)
Conrad GEO X4; 3 Boyutlu grafik gösterimleri'nin yanı sıra gömülü objeleri, boşlukları jeo manyetik bozuklukları hemen algılayabilen canlı grafik sistemine sahiptir.

Rezizstivite Sistemi
Tek tuşla 6 ELEKTROT arasını otomatik arama yapabilen  rezistivite sistemi
RESİSTİVİTE - 2000 Feet (6 DÖNÜM) metre kareye kadar tek seferde ölçüm alabilme kablo mesafesine göre  (standart 20 mt kablo ile 20 mt derinlik)  ölçüm değerleri anında 128*64 grafik ekranda görebilir. dilerseniz bu ölçümleri  Bilgisayarınıza  Android Cep Telefonu ve Tabletinize Aktarabilir 3 boyutlu olarak  rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

LONG Range Locator -  Alan Tarama Sistemi
Conrad GEO X4; 2000 metre menzil 6 ile 10 metre derinliğe kadar alanı arama ve tarama özelliğine sahip X-3 ULTRA size profesyonel çözümler sunmaktadır.

Bluetooth Veri Aktarımı 

Conrad GEO X4; Yer Altı Görüntüleme İle Yaptığınız Ölçümleri Kablosuz Olarak Windows Bilgisayarınıza Android Cep Telefonu ve Tabletinize Aktarabilir ve Rahatlıkla İnceleyebilirsiniz.
 

Dijital Frekans Sentezi

Conrad GEO X4; Dijital Frekans Sentezi: Altın, Gümüş, Bakır, Bronz, Demir, Kurşun ve Alüminyum için Mikro İşlemci Kontrollü Sabit Sinyal ile İnceleme Yapar. Capture Compare Hardware: Her türlü zemin yapısını analiz eder ve otomatik olarak sinyali ayarlar.
 

Özel Eğitimlerimiz

Aktif dedektör'den satın alacağınız  ''Toprak Altı Görüntüleme'' Cihazları'nın Detaylı Eğitimlerini daha önce gerek biz kendimiz, gerek müşterilerimiz tarafında buldukları gerçek hedefler üzerinde çekimleri yapılmış, doğruluk oranı ortaya çıkarılmış olan yerlerin 3 boyutlu görüntüleri ve data bilgileri üzerinde bu eğitimleri vermekteyiz.


SİZDE, GEO X-4 SAHİBİ OLUN VE İMKANSIZLARI BAŞARIN....

Derin Dedektör, Altın Dedektörü, Hazine Dedektörü, Metal Dedektörü, Görüntülü Dedektörler, Dijital Alan Tarama Çeşitleri, Boşluk Arama Dedektörleri, Tek para Dedektörleri, konusunda uzman ekibimiz tüm marka cihazlar konusunda tecrübe sahibidir. Dünya genelinde üretimi yapılan tüm markaların pazarlamasını yapan ekibimiz, Satış Sonrası Desteği ile uzman ekibimiz her zaman müşteri memnuiyeti ön planda tutmaktadır.

Sipariş İçin Hemen Ara : 0535 487 41 86