• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Conrad Pro 900 Fiyatı ve yorumlar nasıl ?

Conrad Pro 900 Fiyatı ve yorumlar nasıl ?

Conrad Pro 900 Fiyatı ve yorumlar nasıl ?

Conrad Pro 900 hakkında çok iyi yorumlarda bulunuyor ve cihaza güveniyoruz . Bizden aldığınız cihazların Eğitimleri özel olarak tarafımızdan verilmektedir. Fiyat ve performans olarak En iyi görüntüleme cihazıdır.

Conrad Pro 900 Active hakkında detaylı bilgi almak için ürünü inceleyiniz .

 
Conrad Pro 900 ACTIVE
13.050,00 ₺ 14.500,00 ₺
10%
0 yorum yapılmış.
 
Tüm markaların cihazları stoklarımızda bulunmaktadır. Aradığınız markayı bulamıyorsanız bize danışabilirsiniz.
Nasıl Araştırma yapacağınızı bize söylerseniz , uzmanlarımız size en uygun olabilecek doğru cihaz  tercihinde yardımcı olacaklar.
uzman ekibimizin önerisi doğrultusunda tercih yaparsanız en iyi sonucu alırsınız.
Derin Dedektör, Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Metal Dedektörü, Görüntülü Dedektörler, Yeraltı Görüntüleme Cihazları, Alan Tarama Cihazları konusunda uzman ekibimiz tüm marka cihazlar konusunda tecrübe sahibidir. Dünya genelinde üretimi yapılan tüm markaların pazarlamasını yapan ekibimiz , Garrett, Whites, Minelab, Xp Metal Dedektör, Fişher, Teknetics, Detech, Ebinger, Gladiator, Farmet, Mala, Adrenalin, Makro, Nokta, Conrad, Groundtech, Proton, Teknoloji Ekibi, pimax, Tera vido, kts electronic, assuva dedektör, okm, ve Lorenz, Bütün bu modellere ait Dedektör Çeşitlerinin Teminini yapmaktayız, Satış Sonrası Desteği ile uzman ekibimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


Sipariş için hemen ara : 0535 487 41 86