• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Conrad X3 Fiyat

Conrad X3 Fiyat

Conrad X3 Fiyat

CONRAD X3 ULTRA PLUS

 

- 3D EM System

- EM Live Scan

- LONG Range Locator

 18 Metre Derinlik
 16 Adet Hafızaya Kayıt Yeri
 2000 Metre Alan Tarama Özelliği
 Bleutooth Veri Aktarımı
 Otomatik ve Manuel Arama Seçimi
 Işık,Ses ve Kontrast Ayarı
 Kablosuz Kompakt Tasarım
 Eş Zamanlı Grafik Aktarımı
 64*128 Piksel Çözünürlüğü
 12V İşletim Gerilimi
 1024 Mb Hafıza
• Ağırlık:3000 Gr
 CE Uygunluk Belgesine Sahip
 2 Yıl Garanti & 5 yıl Yedek Parça Desteği 

Conrad X3 Ultra Plus; Hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektro - manyetik pulse metoduna dayanmaktadır.
Böylece ürün çok farklı yapıları tanımlayabilmektedir. Bunlar arasında tabaka oluşumu, yer altı su seviyesi, mağaralar, kaviteler,  boşluklar gibi doğal oluşumları veya 
mezar odaları  borular, depolar, sandıklar, tandırlar, mezar içinde olan metaller çanak çömlek ve benzeri objeleri tespit yeteneğine sahiptir.

Conrad X3 Ultra Plus; Alışagelmiş grafik gösterimleri'nin yanı sıra gömülü objeleri, boşlukları jeo manyetik bozuklukları hemen algılayabilen canlı grafik sistemine sahiptir.
LONG Range Locator -  Alan Tarama Özelliği

Conrad X3 Ultra Plus ; 2000 metre menzil 6 ile 10 metre derinliğe kadar alanı arama ve tarama özelliğine sahip X-3 ULTRA size profesyonel çözümler sunmaktadır.
Conrad X3 Ultra Plus; Yer Altı Görüntüleme İle Yaptığınız Ölçümleri Kablosuz Olarak Windows Bilgisayarınıza Android Cep Telefonu ve Tabletinize Aktarabilir ve Rahatlıkla İnceleyebilirsiniz.

Dijital Frekans Sentezi

Conrad X3 Ultra PlusDijital Frekans Sentezi: Altın, Gümüş, Bakır, Bronz, Demir, Kurşun ve Alüminyum için Mikro İşlemci Kontrollü Sabit Sinyal ile İnceleme Yapar. Capture Compare Hardware: Her türlü zemin yapısını analiz eder ve otomatik olarak sinyali ayarlar.

CEP: 0535 487 4186