• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Adrenalin Eliminatör - Mineral Yok Edici

Ürün Kodu: Eliminatör
Stok Durumu: 1
Ürün Fiyatı: 240,00 €
KDV Dahil: 2.486,27 ₺
0 yorum 0 yorum  |   Yorum Yap

ADRENALİN ELİMATÖR 


Eliminatör Mineral Yok Edici
Dünyada ilk defa üretilen Profesyonel Eliminatör uzun zaman önce gömülen define aramalarında gerekli olan eliminatör mineral yok edici cihazdır. Mineral eleme cihazının dünyada eşi benzeri yoktur.

Define aramalarında kullanılan dedektörlerin derinliğini arttırmak için kullanılır. Hedef üzerinde oluşan manyetik alan seviyesini yükselterek dedektörün performansında % 100’e varan derinlik artışına neden olur.

Eliminatör Mineral Yok Edici
Alan tarama cihazlarında, özellikle toprakta bulunan manyetik yüklenen minerallerin etkisinden kaynaklanan yanılmalara neden olabilecek hayali sinyalleri yok etmek için kullanılır. Sadece 1 dakika gibi kısa bir sürede minerallerin ve altın zerreciklerinin oluşturduğu yanlış hedef sinyalleri yok eder. Hedefin toprak altında çok süre kalmasından dolayı manyetik sarkmalar oluşmaktadır. Bu sarkmalar hedefin metal cinsine göre değişiklik göstermektedir. Bu manyetik sarkmalar farklı açı derecelerinde olmaktadır. Profesyonel Eliminatör manyetik sarkmalardan oluşan hedef sapmalarını yok etmek için kullanılır.

Eliminatör her türlü EM elektromanyetik algılama görüntüleme sistemleri ve ground penetrating radar cihazlarında Altın, Gümüş, Bronz, Bakır türevi değerli metallerin yüksek derinliklerden tespit edilmesini sağlar. Sadece 5 dakika gibi kısa bir sürede hedefler üzerinde ve özellikle değerli metallere manyetik alan yükleyerek tespit edilmesini kolaylaştırır.

Eliminatör ile define aramalarında kullanılan derin arama dedektörleri ve tek para dedektörlerinin doğal şartlarda eşimeyeceği derinliklerdeki zor hedeferin tespit edilmesine olanak sağlar. Sadece 5 dakika gibi kısa bir sürede dedektörler ile özellikle altın, gümüş gibi değerli metallerin algılanmasında  % 100’e varan mükemmel performans artışına neden olur.

Alan taramalar ile yapılan aramalarda minerallerden kaynaklanan hayali sinyallerin yok edilmesini sağlar. Manyetik sarkmalardan kaynaklanan hedef sapmalarını yok eder ve hedef sinyalini gerçek oluşum noktasına hapseder.

Görüntüleme sistemlerinde değerli metallere yüklenilen manyetik alan sayesinde bulunması neredeyse imkansız hedefler dahi görüntülü olarak tespit edebilir.


Set içeriği:
• Elektronik panel
• Üç adet elektrod
• 12 volt otomatik şarj cihazı
• Üç adet elektrodu elektronik panele bağlayan 3×10 metre mavi, kırmızıi, yeşil kablo
• Türkçe kullanım kılavuzu, garanti belgesiTaşıma boyutları:
Paketin ölçüleri: 35 х 30 х 10 cm
Ağırlık: 2,4 kg

Yorum Yap

Adınız:Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: