Malatya Dedektör

heading_title

Malatya, il merkezi ile beraber toplamda 14 ilçeden oluşan ve kalabalık sayılan bir şehirdir. Malatya'ya bağlı ilçeler yapılan son nüfus sayımına göre; Merkez, Yeşilyurt, Battalgazi Doğanşehir, Akçadağ, Darende, Hekimhan, Pütürge, Yazıhan, Arapgir, Kuluncak, Arguvan, Kale ve Doğanyol olarak sıralanmaktadır.

siz değerli Malatyalı Müşterilerimize Özel Fırsatlar. Ve indirimler olmak üzere hizmet sağlamaktayız. Siparişleriniz aynı gün Kargoya verilmektedir.

 

AKTİF DEDEKTÖR  firmasından isteyen herkes ihtiyacı olan Son Teknoloji dedektör Çeşitlerini, Alan tarama dediklerimiz uzaktan algılama sistemlerini, ve 3 Boyutlu yeraltı görüntüleme cihazlarını bizden temin edebilirsiniz.

1- Dilerseniz, Satış mağazamızı Ağrı / Doğubayazıt  Merkezinde ziyaret ederek istediğiniz Cihazları yakından görerek inceleyerek Detaylı Eğitimleri görerek satın alabilirsiniz.

2 - Gelişen Bilişim Çağı ile birlikte internet Üzerinden Online Alış verişler yapılmaktadır. Dilerseniz Web Sitemiz üzerinden Kredi Kartlarınızla Güvenli Alış veriş yaparak istediğiniz ürünü 3 – 6 – 9 – 12 Taksitlerle satın alabilirsiniz.

3 - Ayrıca Dilerseniz,  EFT ve Havale yaparak İndirimlerden Faydalanıp istediğiniz Cihazları daha uygun fiyatlarla bu şekilde de satın alabilirsiniz.

 

AKTİF DEDEKÖR,  firmasından hem sıfır hem ikinci el cihazları temin edebilirsiniz. Ayrıca kendi  elinizde bulunan dedektörlerin satışını veya satın almak istediğiniz Yeni bir  Cihazla Takas yaparak Değiştirebilirsiniz.

Doğunun İlk Metal Dedektör Firması olarak, hem mağazamızdan hem de internet üzerinden hizmet veriyoruz. Hizmet verirken müşteri memnuniyetini ve dürüst ticaret Ahlakı ve ilkeleri ile hareket ediyoruz. Bünyemizden temin edebileceğiniz ürünler Şunlardır;

GarrettMinelabPimax, Nokta makro, XP, Conrad, Golden Mask, Adrenalin, Detech, Lorenz, Goldstar, Okm, Ajax, Mega Detect , Britbe ve Fisher olmaktadır.

Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize, aşağıdaki kategoriye göre ürünler sınıflandırılmıştır.

– Görüntülü Define Cihazları
– Bilgisayarlı toprak altı görüntüleme
– Alan tarama cihazları
– Derin arama dedektörleri
–Altın ve Tek Para dedektörleri
– Pointer ve Scuba Dedektörleri
– Dedektör Aksesuarları ve Başlıkları
– Boşluk tespit cihazları
– Altın Eleme Savak ve Kitleri

Aktif Dedektör, 2001 yılında DOĞU BAYAZIT ilçesinde kurulmuş Doğu’da İlk Metal Dedektör Firması Ünvanına Sahiptir.

Doğu Anadolu bölgesinde; En iyi dedektör firması olarak hizmet veriyoruz. her türlü ihtiyaç duyduğunuz (Define ve maden tespiti, alan tarama cihazları, toprak altı görüntüleme ve radar cihazları konusunda , profesyonel biçimde sunan ve alanında profesyonel olan bir firmadır. Sahip olduğu tecrübe bilgi ve birikimleri ile müşteri memnuniyetine verdiği önem ile alanında En etkili firma olarak farkını ortaya koymaktadır.

Detaylı bilgi ve siparişler için bize ulaşın ; 

İletişim; +90 535 487 41 86

WhatsApp Sipariş