• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Adrenalin Manyetik Kalkan

Ürün Kodu: Dış Parazit Kalkanı
Stok Durumu: 1
Ürün Fiyatı: 250,00 €
KDV Dahil: 2.589,87 ₺
0 yorum 0 yorum  |   Yorum Yap

Manyetik Kalkan

Manyetik kalkan cihazı ile arama yapılacak alana özel sinyaller gönderilir. Böylece arama yapılacak zemin manyetik alan düzenleyici sinyaller tarafından kontrol altına alınır. Gönderilen özel frekans yayını sayesinde radyo sinyalleri, verici sinyalleri, cep telefonu sinyalleri, uydu sinyalleri gibi hatalı ölçüm yapmaya neden olacak elektromanyetik yansımalar bloke edilir.  Arama yapılacak zeminden temiz ve net görüntüler elde edilir.

Adrenalin manyetik kalkan bütün elektromanyetik düzensizlikleri tespit etmek için kullanılan manyetometre, gradiometre cihazlarda kullanılır. Ölçüm sürecini optimize eder ve hedeflerin doğru ve hatasız tespit edilmesi için alanın manyetik yapısını düzenler.

Manyetik kalkan, gömülü değerli nesnelerin manyetik alanını güçlendirmek için çok düşük frekanslar gönderir. Bu sinyal yayını nedeniyle yer altında gömülü olan metalik hedefler ( altın, gümüş, bakır, bronz vb.) anomalileri görüntüleme cihazları için daha iyi görünür hale gelir.

Düşük dalga frekans aralığı olan özel bir cihazdır. Sadece metalik bir hedef tarafından bozulabilen zemine alternatif bir manyetik alan göndermek için özel bir frekans kullanır. Manyetik alanın bu bozukluğu 3d programlar ile ayrıntılı olarak analiz edilebilir. Bu nedenle yer altında bulunan hedefler için iyi bir sonuç çıkarmak mümkündür.

Yeraltının 3 boyutlu görüntüsü, manyetik kalkan kullanarak daha net olur. Böylece gömülü metallerin şeklini ve yapısını daha iyi tanıyabilirsiniz. Manyetik kalkan kullanılarak yapılan ölçümler yeni bir çekim yapmak için zaman aşımı gerekmeksizin sıralı olarak defalarca yapılabilir. Ölçüm sırasında zeminin manyetik yapısında hiçbir bozulma olmaz defalarca çekim yapılsa dahi hep aynı görüntü alınır.

Vlf yayıcı Ünite (1 adet)

Boyutlar (Y x G x D) 14 cm x 7 cm x 3 cm

Net Ağırlık 250gr

Hava Rutubeti% 5 -% 75

Su geçirmez yok

Frekans Aralığı 1 kHz – 250 kHz

Güçlendirilmiş Çıkış Gücü 10 W

Dahili Pil 9 V

Çalışma Süresi ( tam dolu pil ) Yaklaşık 8 saat

Maksimum Hareket Alanı Yaklaşık 10 metre

Çalışma Sıcaklığı 0 ° C – 50 ° C

VLF yayıcı (çok düşük frekans)

Yorum Yap

Adınız:Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: