• 6 TAKSİT İMKANI
  6 TAKSİT İMKANI

 • KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

 • HAVALE İNDİRİMİ
  HAVALE İNDİRİMİ

 • alan tarama cihazı
  SSL GÜVENLİK

Alışveriş sepetiniz boş!

Minelab GPZ 7000

Ürün Kodu: GPZ 7000
Stok Durumu: 1
Ürün Fiyatı: 9.900,00 $
KDV Dahil: 134.722,18 ₺
0 yorum 0 yorum  |   Yorum Yap

Minelab GPZ 7000

 
  
  
  
  
Minelab GPZ ZVT Teknolojisi ile 7000 Gold Nugget Dedektörü ( Altın Dedektörü)
GPZ 7000

MINELAB GPZ 7000
PROFESYONEL DEFİNE AVCILARI İÇİN
TASARLANMIŞ, EN SON TEKNOLOJİ İLE
ÜRETİLMİŞ YENİ JENERASYON DEFİNE  DEDEKTÖRÜ

"Maden bakımından zengin eski yeri tekrar ziyaret ettim... En büyük altın külçe 12 gram ağırlığına denk geliyordu ve derinliği de 60cm.”
- Jonathan Porter, Avustralya

Altın keşfinin Geleceği !
GPZ 7000 altın üretmiyor ama bazen yapabilecek gibi görünüyor!
“Daha önceden parazit ve arazi şartlarından sebep üzerinde çalışamadığım maden bakımından zengin eski bir araziyi tekrar ziyaret ettim. GPZ 7000 ile farklılık şaşırtıcıydı. Altın bir müddet sonra hissedilmeye başladı. En büyük altın külçe 12 gram ağırlığında ve 17 inç derinliğindeydi”.
½ 2 metre üzerinde bir 2 ½ ons külçe tespit etmeyi başardım. 20-inçlik Monoloop başlıkla GPX 5000 dokunamıyordu bile.
Jonathan Porter, Australia
;
Sanki bu yer daha önce hiç keşfedilmemiş gibi sağdan soldan altın tespit etmeye başladım.
“Bir garip hareketlilik yaşıyorum, bütün yaşadıklarım aklımı aldı gitti. GPZ 7000 bazı ciddi elektromanyetik mucizeyle çalışıyormuş. Son birkaç yılda bu kadar hızda bu kadar çok altın parçacıkları bulmamıştım. GPZ bu topraklarda en iyi VLF dedektörlerinin derinlik bakımından yapamadığını iyi örnek sayılabilecek altın tespit ederek yapabildi.
GPZ 7000 altın tespitini BİR ÜST SEVİYEYE çıkarmıştır ve onun gücünü ilk elden görenlerden biri olduğum için çok şanslıyım. Önümüzdeki sene için hedefim bu dedektörü bilinen altın arazilerinde olabildiğince çok kullanmak.
ÖZELLİKLER:
Maksimum derinlik;Ne kadar derine inebilirsiniz? GPX Serisi cihazlara kıyasla 40% daha derine. Minelab sizi hiç olmadığı kadar derine götürüyor!


Maksimum Altın HassasiyetiGPZ 7000'nin Super?D başlık ile yarattığı inanılmaz hassasiyet arazide size diğer dedektörlerin kaçırdığı altını bulmada yüksek avantaj sağlayacaktır.
Hassas Toprak AyarıÇoğu altın bir sürü dedektörün başa çıkamadığı mineralli yapıya sahip ''zor'' topraklarda gizlidir. GPZ 7000 çok zorlu arazi koşullarında kolaylıkla doğru ''toprak ayarı'';ve otomatik ''tespit'' yapar.


Gelişmiş Gürültü İptali 
GPZ 7000'nin üstün gürültü iptal özelliği akıcı ve sessiz tespit olanağı sağlar. 256 Gürültü İptal kanalı sayesinde GPZ 7000 daha az çevresel gürültü alır. Altının sesini dinleyin, parazitin değil!

Basit Menü Sistemi
Tespit ve Harita bölümlerinin altında yer alan Kolay kullanım Menüsüne kolayca girebilirsiniz. Başlamak için kılavuzu kullanın. Altın bulmak için uzman olmanıza gerek yok.
Kablosuz Ses Sistemi ;
Kulaklığınızı dedektörünüze bağlamadan tespit yapın. 12 Kablosuz Modül ile dahili hoparlörü, mevcut kulaklıkları ya da en sevdiğiniz kulaklığınızı kullanma şansına sahip olacaksınız.

GPS Konumlandırması & Bilgisayarlı Haritalama 
Tam olarak nerede bulunduğunuzu görün ve altın tespit ettikçe kaydını yapın. Mevcut GPS ile daha fazla arazide tespit yapabilecek ve hiçbir altını kaçırmayacaksınız! Google Maps ile XChange 2 uygulamasını kullanarak '' verimli yerleri'' kaydedin.
Su geçirmez başlık;
GPZ 14 başlığı suya dayanıklıdır ve 1 m (3 ft) seviyesine kadar su geçirmez. Problem yaşamadan nehirlerde ve kıyı şeritlerinde kolayca tespit yapabilirsiniz! GPZ 7000'nin suya dayanıklı tasarımı yağmurlu ya da nemli hava koşullarında tespit yapmanıza olanak sağlar.
MAKSİMUM SEVİYEDE ALTIN TESPİTİ - Maksimum derinlik ve maksimum hassasiyet karşılaştırması yapıldığında GPZ 7000, SDC 2300 ve GPX 5000'den daha iyi performans göstermektedir.

ALTIN KEŞFİNDE YENİ BULUŞ 
ZVT teknolojisi bütün profesyonel altın avcıları için derinlik problemini gerçek anlamda çözerek SEVİYE ATLAMIŞTIR. Artık sinüs dalgalı VLF metal dedektörleri, mineralli toprakta ya da kare dalgalı PI metal dedektörleri altın tespitinde sınırlı olacak olup ilerleyen teknoloji karşısında yetersiz kalacaklardır.
“Bu devrimci yeni ZVT teknolojisi herhangi bir derinlikteki büyük altın objelerin keşfinde GPX dedektörlerine açık ara fark atacaktır. GPZ 7000 altın arazilerinin yeniden keşfini sağlayacaktır''.GPX

ZVT (Sıfır Voltaj İletimi) altın hassasiyetini arttırarak maksimum -sabit seviyede-güçlü ters polarite manyetik alanlar yaratır. Bu yenilikçi teknoloji maksimum derinlikte altın objelerin tespitini sağlar. 
Super - D;Super - D smart başlık, merkezi iletim sarma ve dışta iki sargı içerir. Bu özellik dış sesi azaltarak paraziti önemli ölçüde engeller.;
GPS ile tam konumunuzu görmek ve gerçek zamanlı veriler için GPS alıcısı mevcuttur. XChange 2 uygulamasıyla birlikte kullanmak için WayPoint, FindPoint ve GeoHunt gibi yeni GPS fonksiyonları tasarlanmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER;

Ürün ; GPZ 7000
Kullanım Alanı : Atın Tespiti (Suya dayanıklı başlığı ile birlikte 1m/3ft derinlik)
Teknolojisi : ZVT
Frekans / İletim : Sıfır Voltaj İletimi (ZVT)
Başlık (standart): Koruyucu alt kapağı ile birlikte 14" x 13" Süper ? D başlık (suya dayanıklı olup 1 m/3 ft derinliğe iner).
Ses Sistemi : 6.3 mm (¼") su geçirmez olmayan soket. Wi?Stream kablosuz sinyal iletimi
Kulaklık : 6.3 mm (¼-inç) Su geçirmez olmayan fişi ile birlikte KOSS UR 30 (100 ohm).
Görsel Ekran : Tam renkli LCD ekran (320 x 240 piksel)
Arka ışık : Evet
USB bağlantısı: XChange 2 PC yazılımı için USB ara yüzü
Hafızada tutma : Evet
Derinlik Göstergesi : -
Tespit Modları : Altın Modu (Yüksek kapasiteli, Genel, Ekstra Derinlik) Arazi tipi (Normal,Zor, Sert)
Ayrıştırma : Bütün Metaller
Zaman Ayarı -
Ses tonu : 1-100
Ses Tipi -
Toprak Ayarı : Otomatik ve Manuel (Hızlı?Keşif düğmesi)
Toprak Ayar Tipi : Otomatik ve Manuel (Hızlı-Keşif düğmesi)
Çer-çöp Yoğunluğu : -
Noktasal Tespit: -
Hassasiyet Ayarı : Seviye (1-20)
Ses / Gürültü İptal : Otomatik ve Manuel (256 kanal)
Eşik sesi : Seviye (1-50) Aşaması (1-100)
Hedef Objenin : Aralık (1-20) Limit (1-20)
Hacimsel Ağırlığı
Batarya : Şarj edilebilir Li-Ion paketi (7.2V DC, 72Wh)
Düşük Batarya Göstergesi : Evet
Uzunluk: Katlı: 1170 mm (46.1”) Yassı paketli: 1304 mm (51.3”) Demonte: 1526 mm (60.1”) Yassı paketli: 1651 mm (65.0”)
Ağırlık : 3.32 kg (7.32 lb) (GPZ 14 başlık, koruyucu alt kapak ve 72Wh batarya dahil)

Garanti Durumu: Kontrol kutusu ; başlık 3 yıl

Yorum Yap

Adınız:Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: