Nevşehir Dedektör

heading_title

Nevşehir, il merkezi ile beraber toplamda 8 ilçeden oluşan ve kalabalık bir şehirdir. Nevşehir'e bağlı ilçeler yapılan son nüfus sayımına göre; Merkez, Ürgüp, Avanos, Gülşehir, Derinkuyu, Acıgöl, Kozaklı ve Hacıbektaş olarak sıralanmaktadır.


Siz değerli Nevşehirli Müşterilerimize Özel Fırsatlar. Ve indirimler olmak üzere hizmet sağlamaktayız. Siparişleriniz aynı gün Kargoya verilmektedir.

 

AKTİF DEDEKTÖR  firmasından isteyen herkes ihtiyacı olan Son Teknoloji dedektör Çeşitlerini, Alan tarama dediklerimiz uzaktan algılama sistemlerini, ve 3 Boyutlu yeraltı görüntüleme cihazlarını bizden temin edebilirsiniz.


1- Gelişen Bilişim Çağı ile birlikte internet Üzerinden Online Alış verişinizi Web Sitemiz üzerinden Kredi Kartlarınızla  Güvenli Alış veriş yaparak istediğiniz ürünü 3 – 6 – 9 – 12 Taksitlerle satın alabilirsiniz.

2 - Ayrıca Dilerseniz,  EFT ve Havale yaparak İndirimlerden Faydalanıp istediğiniz Cihazları daha uygun fiyatlarla bu şekilde de satın alabilirsiniz.

3 - Dilerseniz, Satış mağazamızı Ağrı / Doğubayazıt  Merkezinde ziyaret ederek istediğiniz Cihazları yakından görerek inceleyerek Detaylı Eğitimleri görerek satın alabilirsiniz.

 

AKTİF DEDEKÖR,  firmasından hem sıfır hem ikinci el cihazları temin edebilirsiniz. Ayrıca kendi  elinizde bulunan dedektörlerin satışını veya satın almak istediğiniz Yeni bir  Cihazla Takas yaparak Değiştirebilirsiniz.

Doğunun İlk Metal Dedektör Firması olarak, hem mağazamızdan hem de internet üzerinden hizmet veriyoruz. Hizmet verirken müşteri memnuniyetini ve dürüst ticaret Ahlakı ve ilkeleri ile hareket ediyoruz. Bünyemizden temin edebileceğiniz ürünler Şunlardır;

GarrettMinelabPimax, Nokta makro, XP, Conrad, Golden Mask, Adrenalin, Detech, Lorenz, Goldstar, Okm, Ajax, Mega Detect , Britbe ve Fisher olmaktadır.

Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize, aşağıdaki kategoriye göre ürünler sınıflandırılmıştır.

– Görüntülü Define Cihazları
– Bilgisayarlı toprak altı görüntüleme
– Alan tarama cihazları
– Derin arama dedektörleri
–Altın ve Tek Para dedektörleri
– Pointer ve Scuba Dedektörleri
– Dedektör Aksesuarları ve Başlıkları
– Boşluk tespit cihazları
– Altın Eleme Savak ve Kitleri


Aktif Dedektör, En iyi dedektör firması olarak hizmet veriyoruz. her türlü ihtiyaç duyduğunuz  Define ve maden tespiti, alan tarama cihazları, toprak altı görüntüleme ve radar cihazları konusunda , profesyonel bir biçimde sunan ve alanında Uzman olan bir firmadır.

Aktif Dedektör, Sahip olduğu tecrübe bilgi ve birikimleri ile müşteri memnuniyetine verdiği önem ile alanında En etkili firma olarak farkını ortaya koymaktadır.

Bilgi & Sipariş için bize ulaşın

+90 535 487 41 86

WhatsApp Sipariş